Генеральне консульство України в Мюнхені

5, Київ 14:11

«Дипломатія без кордонів»

12 січня, 10:53

Проект Українського кризового медіа-центру та Міністерства закордонних справ України «Дипломатія без кордонів»

Повна версія скайп-інтерв'ю з Генеральним консулом України в Мюнхені Вадимом Костюком

Останні новини

Молоді активісти Німецького товариства зовнішньої політики в гостях у Генконсульстві України в Мюнхені | 14 березня, 11:50

13 березня Генеральне консульство України в Мюнхені відвідали активісти "молодіжного крила" Німецького товариства зовнішньої політики, провідного незалежного політологічного інституту Німеччині. 

Генеральний консул України в Мюнхені Вадим Костюк здійснив робочий візит до міста Бамберг | 10 березня, 12:53

7 березня Генеральний консул України в Мюнхені Вадим Костюк відвідав із робочим візитом північно-баварське місто Бамберг.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером | 20 лютого, 10:57

В рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером. Глава держави подякував за підтримку і допомогу, що надавалася Баварією для відновлення української державності за радянських часів. 

Вітаємо Ольгу Дуб з перемогою у виборах до Ради мігрантів м. Мюнхена | 14 лютого, 19:35

Колектив Генерального консульства України в Мюнхені щиро вітає Ольгу Дуб з визначним професійним досягненням – перемогою у виборах до Ради мігрантів м. Мюнхена - найважливішого політичного органу, що вже 42 роки представляє інтереси громадян іноземного походження, які проживають у Мюнхені, в органах місцевого самоврядування міста.