Генеральне консульство України в Мюнхені

, Київ 03:49

Зустрічі у Ландтазі Баден-Вюртембергу та Музеї бесарабських німців

17 листопада 2017, 12:08

16 листопада в рамках проведення виїзного консульського обслуговування громадян у Штутгарті консули ГКУ в Мюнхені провели зустрічі у Ландтазі Баден-Вюртембергу та Музеї бесарабських німців. 

У Ландтазі було обговорено технічні деталі організації у Лантазі фотовиставки, присвяченої проблематиці внтрішньо переміщених осіб з Криму. З керівництвом Спілки бесарабських німців було проведено зустріч з метою ознайомлення з поточними проектами товариства, а також роз'яснення змісту змін до законодавства України про освіту, зокрема в контексті реалізації прав національних меншин на освіту рідною мовою. Фото: консули І.Березкін і Д.Шевченко з керівництвом Спілки бесарабських німців Г.Фослером і Е.Шпрехером.

Останні новини

Комеморативні заходи на меморіалі концтабору Флоссенбюрг | 23 квітня, 17:51

22 квітня Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко та колектив Генконсульства взяли участь у щорічних пам’ятних заходах, присвячених звільненню концентраційного табору Флоссенбюрг.

Узгоджено план дій щодо розвитку побратимства Одеса-Регенсбург | 29 березня, 17:51

29 березня 2018 року під час зустрічі в ратуші міста Регенсбург (федеральна земля Баварія) Бургомістр Гертруд Мальтц-Шварцфішер та Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко обговорили подальші кроки з інтенсифікації побратимських відносин між Регенсбургом і Одесою.

В Генеральному консульстві проведено круглий стіл "Брестський мир та розвиток українсько-німецьких відносин у 1918-1923 рр." | 19 березня, 12:43

14 – 17 березня делегація українських науковців перебувала у Мюнхені з нагоди проведення подіумної дискусії та виставки, присвячених 100-річчю встановлення дипломатичних відносин між Німеччиною та Україною.