Генеральне консульство України в Мюнхені

, Київ 22:50

Зустрічі у Ландтазі Баден-Вюртембергу та Музеї бесарабських німців

17 листопада 2017, 12:08

16 листопада в рамках проведення виїзного консульського обслуговування громадян у Штутгарті консули ГКУ в Мюнхені провели зустрічі у Ландтазі Баден-Вюртембергу та Музеї бесарабських німців. 

У Ландтазі було обговорено технічні деталі організації у Лантазі фотовиставки, присвяченої проблематиці внтрішньо переміщених осіб з Криму. З керівництвом Спілки бесарабських німців було проведено зустріч з метою ознайомлення з поточними проектами товариства, а також роз'яснення змісту змін до законодавства України про освіту, зокрема в контексті реалізації прав національних меншин на освіту рідною мовою. Фото: консули І.Березкін і Д.Шевченко з керівництвом Спілки бесарабських німців Г.Фослером і Е.Шпрехером.

Останні новини

Руслан Горовий в Мюнхені | 16 січня, 12:47

14 січня 2018 року у Домівці УГКЦ м. Мюнхен відбувся творчий вечір Руслана Горового, відомого українського волонтера і письменника

Маланка-2018 | 16 січня, 12:43

13 січня 2018 року у Домівці УГКЦ м. Мюнхен численна українська громада взяла участь у традиційному новорічному спільному святкуванні Маланки-2018.

Меморіальна дошка на будівлі колишнього консульства УНР | 11 січня, 13:02

Після тривалої роботи з підтвердження інформації в архівах, переговорів з власниками нерухомості, узгодження проектної документації та власне виготовлення нарешті завершено всі підготовчі та технічні роботи з встановлення меморіальної дошки на будинку за адресою Ainmillerstraße 35, в якому у 1919-1923 р.р. розміщувалося Консульство Української Народної Республіки в Мюнхені.