Генеральне консульство України в Мюнхені

, Київ 12:00

Українсько-баварський бізнес-форум і візит до Мюнхена Степана Кубіва

25 січня, 18:36

24 січня 2018 року відбувся візит урядової делегації на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку України Степаном Кубівим до Баварії. Головною метою візиту було відкриття українсько-баварського бізнес-форуму, а також проведення двосторонніх переговорів з керівництвом Вільної держави Баварії та неформальних зустрічей з місцевими бізнес-колами.

Українсько-баварський бізнес-форум в академії ТПП Мюнхена і верхньої Баварії був відкритий Першим Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку України Степаном Кубівим і Міністром економіки Баварії Ільзою Айгнер. С.Кубів у своїй промові підкреслив широкі можливості, які відкриваються в Україні для баварського бізнесу, давні історичні зв’язки між Україною і Баварією, поінформував аудиторію про перебіг реформ, зокрема таких, які спрямовані на покращення умов інвестування і ведення господарської діяльності. І.Айгнер, крім економічної складової, значною мірою зосередилась на політичному порядку денному, підтвердивши незмінність позиції баварського керівництва щодо підтримки територіальної цілісності України, неприпустимості ігнорування військової агресії РФ в Україні, підкреслила велике значення двосторонніх відносин з Україною для Баварії, для чого зокрема Мюнхен планує відкриття у Києві Баварської репрезентації у поточному році.

Крім того, у палаці Принца Карла відбулися двосторонні переговори Першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку України С.Кубіва з Міністром економіки Баварії І.Айгнер, в рамках яких сторони обговорили стан та перспективи торгівельно-економічної співпраці між Україною і Баварією, питання відкриття у Києві Баварської репрезентації та виконання Робочої програми, прийнятої за результатами 10-го засідання постійної українсько-баварської робочої комісії.

Українська делегація провела зустріч з президентом Баварського ландтагу Б.Штамм та керівниками фракцій, відвідала виробничі потужності заводу «БМВ» у Мюнхені і провела переговори з директором заводу М.Неделковічем і директором з питань зовнішніх зв’язків корпорації «БМВ» Т.Беккером. Проведено окрему неформальну зустріч української урядової делегації з керівниками баварських і німецьких корпорацій.

В рамках візиту до Баварії Перший Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України С.Кубів також дав коментарі інформаційним агенціям «Укрінформ» і «Дойче велле».

Останні новини

Україна на MSC-2018 | 20 лютого, 12:59

16-17 лютого 2018 року у роботі щорічної Мюнхенської безпекової конференції взяла участь офіційна делегація України на чолі з Президентом України Петром Порошенком.

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році | 15 лютого, 19:10

Обов’язок подання декларації у громадян – платників податку, відповідно до норм Податкового кодексу (далі – Кодекс) виникає у разі отримання ними протягом звітного року різних видів оподаткованих доходів, зокрема: у випадку, якщо при нарахуванні чи виплаті доходів податок не утримувався (пп.168.1.3 Кодексу); якщо доходи були отримані  від особи, яка не є податковим агентом та іноземні доходи (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст.168 Кодексу). Підпунктом 14.1.55 пункту 14.1 статті 14 Кодексі визначений дохід, отриманий з джерел за межами України, - це будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності за межами митної території України, включаючи проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, спадщину, подарунки, виграші, призи, доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами, від надання резидентам в оренду (користування) майна, розташованого за межами України, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до розташованих за межами України портів, доходи від продажу майна, розташованого за межами України, дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо; інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, непідконтрольних митним органам.

Відзначення 25-річчя творчої діяльності Катедрального хору «Покров» під диригуванням Станіслава Чуєнка та 50-річчя мистецької діяльності Станіслава Чуєнка | 22 січня, 16:32

Преосвященний Владико! Всечесні отці і преподобні Сестри! Шановний пане Станіславе! Шановні учасники хору «Покров»! Дорогі співвітчизники! Слава Ісусу Христу!