Генеральне консульство України в Мюнхені

Українсько-баварський бізнес-форум і візит до Мюнхена Степана Кубіва

25 січня, 18:36

24 січня 2018 року відбувся візит урядової делегації на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку України Степаном Кубівим до Баварії. Головною метою візиту було відкриття українсько-баварського бізнес-форуму, а також проведення двосторонніх переговорів з керівництвом Вільної держави Баварії та неформальних зустрічей з місцевими бізнес-колами.

Українсько-баварський бізнес-форум в академії ТПП Мюнхена і верхньої Баварії був відкритий Першим Віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку України Степаном Кубівим і Міністром економіки Баварії Ільзою Айгнер. С.Кубів у своїй промові підкреслив широкі можливості, які відкриваються в Україні для баварського бізнесу, давні історичні зв’язки між Україною і Баварією, поінформував аудиторію про перебіг реформ, зокрема таких, які спрямовані на покращення умов інвестування і ведення господарської діяльності. І.Айгнер, крім економічної складової, значною мірою зосередилась на політичному порядку денному, підтвердивши незмінність позиції баварського керівництва щодо підтримки територіальної цілісності України, неприпустимості ігнорування військової агресії РФ в Україні, підкреслила велике значення двосторонніх відносин з Україною для Баварії, для чого зокрема Мюнхен планує відкриття у Києві Баварської репрезентації у поточному році.

Крім того, у палаці Принца Карла відбулися двосторонні переговори Першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку України С.Кубіва з Міністром економіки Баварії І.Айгнер, в рамках яких сторони обговорили стан та перспективи торгівельно-економічної співпраці між Україною і Баварією, питання відкриття у Києві Баварської репрезентації та виконання Робочої програми, прийнятої за результатами 10-го засідання постійної українсько-баварської робочої комісії.

Українська делегація провела зустріч з президентом Баварського ландтагу Б.Штамм та керівниками фракцій, відвідала виробничі потужності заводу «БМВ» у Мюнхені і провела переговори з директором заводу М.Неделковічем і директором з питань зовнішніх зв’язків корпорації «БМВ» Т.Беккером. Проведено окрему неформальну зустріч української урядової делегації з керівниками баварських і німецьких корпорацій.

В рамках візиту до Баварії Перший Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України С.Кубів також дав коментарі інформаційним агенціям «Укрінформ» і «Дойче велле».

Останні новини

Урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної маскувальної сітки | 14 травня, 19:05

12 травня 2018 за участі Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка відбулася урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної 100-ї маскувальної сітки, виготовленої мюнхенським товариством «Чарівна сіточка».

Зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом | 08 травня, 14:00

7 травня 2018 відбулася робоча зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом. 

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | 07 травня, 19:41

Шановні ветерани, жертви нацизму, діти війни та всі, хто у той чи інший спосіб пройшли через трагедію Другої світової війни! Дорогі друзі!

Український концерт у головному мюнхенському концерт-холі | 07 травня, 19:12

5 травня у головному мюнхенському концертному комплексі «Гастайг» з великим успіхом пройшов сольний концерт українських віртуозів, переможців низки міжнародних музичних конкурсів Олексія Семененка (скрипка) та Інни Фірсової (фортепіано) під патронатом Генерального консульства України в Мюнхені.