Генеральне консульство України в Мюнхені

Вихідні у Штуттгарті та Мюнхені відбулися під знаком українського кіно

02 травня, 15:48

28-29 квітня у Штуттгарті вперше пройшли Дні українського кіно, в рамках яких було продемонстровано низку сучасних українських стрічок, а також проведено їх обговорення.

Захід організувала місцева спілка «Українське ательє культури і спорту». Увазі глядачів було представлено із німецькими чи англійськими субтитрами такі стрічки як «Спадок нації», «Процесс», «Міф», «Межа», «Стронгхолд», а також нові короткометражні та анімаційні фільми. У днях кіно, відкритих вітальним словом Генерального консула Юрія Ярмілка, взяв участь режиссер стрічки «Міф» Леонід Кантер, а дискусія щодо Олега Сенцова після показу фільму «Процесс» відбулася за участю відомої німецької правозахисниці та екс-депутата Бундестагу Марілуізе Бек та голови громадської ініціативи «КримСОС» Таміли Ташевої.

У неділю, 29 квітня у мюнхенському кінотеатрі "Монополь" відбувся показ фільму "Міф" про Василя Сліпака, який також був представлений режиссером Леонідом Кантером.

Заходи відбулися за участю співробітників Генконсульства.

Останні новини

Урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної маскувальної сітки | 14 травня, 19:05

12 травня 2018 за участі Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка відбулася урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної 100-ї маскувальної сітки, виготовленої мюнхенським товариством «Чарівна сіточка».

Зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом | 08 травня, 14:00

7 травня 2018 відбулася робоча зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом. 

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | 07 травня, 19:41

Шановні ветерани, жертви нацизму, діти війни та всі, хто у той чи інший спосіб пройшли через трагедію Другої світової війни! Дорогі друзі!

Український концерт у головному мюнхенському концерт-холі | 07 травня, 19:12

5 травня у головному мюнхенському концертному комплексі «Гастайг» з великим успіхом пройшов сольний концерт українських віртуозів, переможців низки міжнародних музичних конкурсів Олексія Семененка (скрипка) та Інни Фірсової (фортепіано) під патронатом Генерального консульства України в Мюнхені.