Генеральне консульство України в Мюнхені

Робоча поїздка Юрія Ярмілка до Аугсбурга

04 травня, 15:52

3 травня 2018 року Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко здійснив робочу поїздку до Аугсбурга, в рамках якої провів переговори з Обербургомістром Куртом Гріблем, Президентом Ради округу Швабія Юргеном Райхертом, директором Інституту Буковини професором Марен Рьогер, а також активістами української громади міста.

Переговори з аугсбурзьким Обербургомістром були присвячені проблематиці незаконного візиту до тимчасово окупованого Криму групи дітей з Аугсбурга, а також підтримки муніципалітетом ініціатив української громади. К.Грібль засудив використання дітей у пропагандистських акціях Кремля, запевнивши, що управління освіти розгляне питання про вжиття заходів щодо організаторів поїздки, а правоохоронні органи дадуть ситуації належну правову оцінку. Міський голова також запевнив, що мерія готова надавати всіляке сприяння в реалізації культурних проектів української громади Аугсбурга, для чого було домовлено про окрему зустріч з українськими активістами.

З Президентом Ради округу Швабія Юргеном Райхертом Юрій Ярмілко обговорив стан та перспективи партнерства між Швабією та Чернівецькою областю, подякував за підтримку двосторонніх проектів у сфері освіти та охорони здоров’я. Офіційні особи привітали німецьких та українських учасників проекту обміну досвідом із соціального та медичного захисту дітей-інвалідів.

Директор Інституту Буковини професор Марен Рьогер ознайомила Генконсула з українським напрямом діяльності закладу, було узгоджено плани спільних проектів у поточному році.

Під час неформальної зустрічі з активістами української громади Юрій Ярмілко закликав українців підготувати пропозиції щодо культурних проектів у Аугсбурзі та Швабії, які, за результатами офіційних переговорів, мають розглянути і підтримати органи міської та регіональної влади.

Останні новини

Урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної маскувальної сітки | 14 травня, 19:05

12 травня 2018 за участі Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка відбулася урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної 100-ї маскувальної сітки, виготовленої мюнхенським товариством «Чарівна сіточка».

Зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом | 08 травня, 14:00

7 травня 2018 відбулася робоча зустріч Генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка з очільником дирекції федеральної поліції Мюнхенського аеропорту Детлефом Каріотом. 

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | 07 травня, 19:41

Шановні ветерани, жертви нацизму, діти війни та всі, хто у той чи інший спосіб пройшли через трагедію Другої світової війни! Дорогі друзі!

Український концерт у головному мюнхенському концерт-холі | 07 травня, 19:12

5 травня у головному мюнхенському концертному комплексі «Гастайг» з великим успіхом пройшов сольний концерт українських віртуозів, переможців низки міжнародних музичних конкурсів Олексія Семененка (скрипка) та Інни Фірсової (фортепіано) під патронатом Генерального консульства України в Мюнхені.