Генеральне консульство України в Мюнхені

, Київ 03:59

Візит Посла України до Бремена та Гамбургу – важливі зустрічі та потужна медіа-складова

06 липня 2017, 17:37

Візит Посла України до Бремена та Гамбургу – важливі зустрічі та потужна медіа-складова

25 – 27 червня ц.р. Посол України Андрій Мельник здійснив робочу поїздку до мм. Бремен та Гамбург. Ввечері 25 червня пан Мельник взяв участь  протокольному заході на запрошення депутата від Партії зелених Марілуїзи Бек.  Посол привітав М.Бек, яка завжди надавала підтримку Україні, віддавши у виступі належне її здобуткам і активній громадянській позиції. Окремі цитати з виступу Посла були наступного дня оприлюднені на шпальтах газети «Weser Kurier».

У рамках насиченої програми візиту Посол 26 червня дав інтерв’ю у прямому ефірі «Radio Bremen», а вже наступного дня глава дипмісії виступив у прямому ефірі головного німецького телеканалу «ARD», де відповів на запитання популярної журналістки Кірстен Герхард про стан забезпечення прав людини у Криму та загрозу загострення військової ситуації на Донбасі. 

Візит до Вільного ганзейського міста включав серед іншого переговори з президентом Земельного суду з соціальних питань В.Зівертом щодо проведення наприкінці поточного року конференції у м. Гамбург з питань реформи органів юстиції в Україні.