Генеральне консульство України в Мюнхені

В Інституті міжнародного права імені Вальтера Шюкінга при Університеті Кіля відбулася публічна лекція Посла України

03 лютого, 12:00

В одному із найбільш авторитетних наукових закладів Німеччини - Інституті міжнародного права імені Вальтера Шюкінга при Університеті Кіля - відбулася публічна лекція Посла Андрія Мельника на тему «Російська війна на Сході України та незаконна анексія Криму як виклики для сучасного міжнародного права».

У своїй промові Посол детально ознайомив присутніх зі станом врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, наглядно змалювавши весь спектр нищівних наслідків для України: від людських жертв, колосальних економічних збитків, катастрофічної гуманітарної ситуації та нівечення прав людини - до розкрадання культурної спадщини, руйнування довкілля, суцільної мілітаризації окупованих РФ територій.

Посол розповів про ініційовані нашою державою позови до РФ у Міжнародному суді ООН, арбітражі згідно з Конвецією ООН про морське право, у Міжнародному кримінальному суді.

Глава української дипмісії висловив сердечну вдячність Директору Інституту міжнародного права, професору Андреасу фон Арнаульду за люб‘язне запрошення виступити в рамках лекцій, започаткованих ще у 1913 р.