Генеральне консульство України в Мюнхені

Київ 11:17

Новини

Дата з по

У Мюнхені урочисто відкрили Тижні України в Баварії 2019 | 11 жовтня, 11:15

У Мюнхенській філармонії Гастайг відбувся концерт гурту «Дах Дотерс» з нагоди відкриття Тижнів України в Баварії.

Презентуємо програму Тижнів України в Баварії 2019 | 03 жовтня, 13:20

Генеральне консульство другий рік поспіль проводитиме «Тижні України в Баварії», які розпочнуться 10 жовтня концертом відомого українського жіночого гурту «Dakh Daughters». Дівчата, які виступають у жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу, вперше запалюватимуть на сцені мюнхенської філармонії Гастайг. Далі стартують «Дні українського кіно», які 11 жовтня відкриє мюзикл Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня». Загалом протягом трьох днів у мюнхенському Rio Filmpalast можна буде побачити 5 фільмів українських режисерів.

Генеральний консул України провів брифінг у Міжнародному прес-клубі міста Мюнхен | 26 вересня, 16:44

Юрій Ярмілко поінформував про поточну внутрішньополітичну ситуацію в Україні після президентських та парламентських виборів, зовнішньополітичний курс держави, окреслив пріоритети нової української адміністрації на наступні роки і перші кроки нещодавно сформованого уряду та відповів на численні запитання аудиторії.

Виїзне консульське обслуговування громадян у м.Нюрнберг (федеральна земля Баварія) | 13 вересня, 16:53

Шановні громадяни України! 3 жовтня 2019 року з 10.00 до 16.00 години за адресою: Arno-Hamburger-Str. 3 (до перейменування:Johann-Priem-Str. 20) 90411 Nürnberg за сприяння місцевої громади Israelitische Kultusgemeinde Nürnberg співробітниками Генерального консульства України в Мюнхені буде проводитися виїзне консульське обслуговування громадян України у м. Нюрнберг (федеральна земля Баварія) Контактна особа для попередньої реєстрації відвідувачів з числа громадян України у м. Нюрнберг – Інна Горелік / Inna Gorelik / i.gorelik@ikg-nuernberg.de, тел. – 0911/5625-194

22 серпня у центральному офісі Фонду Ганса Зайделя в Мюнхені відбулося відкриття виставки українських художників | 23 серпня, 14:24

Проект ініційовано відділенням Фонду в Києві, яке запросило 16 молодих українських художників на тижневу арт-резиденцію, запропонувавши їм створити диптих на тему "Моя Україна - біль і надія". Проект покликаний  зафіксувати уявлення молодих митців про "нову" Україну - незалежну, проєвропейську, але з військовим конфліктом на сході країни та безліччю інших викликів.  Результатом роботи художників стала виставка з 32 робіт, яка вже декілька разів експонувалась в Україні.

26 серпня 2019 року консульський прийом не проводитиметься | 14 серпня, 17:24

Дорогі друзі, 26 серпня у зв’язку з державним святом в Україні консульський прийом не проводитиметься.

Юрій Ярмілко провів зустріч з Йоганнесом Хубером | 14 серпня, 16:44

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко зустрівся з депутатом Бундестагу, співголовою петиційного комітету німецького парламенту від фракції Альтернатива для Німеччини Йоганнесом Хубером. 

Оголошується прийом заявок на підтримку культурно-гуманітарних проектів у 2020 році | 06 серпня, 10:14

Оголошується прийом заявок на надання підтримки проектам, пов’язаним з Україною, на території федеральних земель Баварія та Баден-Вюртемберг у 2020 році.

Робоча поїздка до регіону Шварцвальд | 30 червня, 13:55

26-27 червня в рамках робочої поїздки до регіону Шварцвальд федеральної землі Баден-Вюрттемберг Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко провів зустрічі з бургомістром міста Фуртванген Йозефом Херднером та обербургомістром міста Баден-Баден Маргрет Мерген.