Генеральне консульство України в Мюнхені

Київ 12:46

Новини

Дата з по

26 серпня 2019 року консульський прийом не проводитиметься | 14 серпня, 17:24

Дорогі друзі, 26 серпня у зв’язку з державним святом в Україні консульський прийом не проводитиметься.

Юрій Ярмілко провів зустріч з Йоганнесом Хубером | 14 серпня, 16:44

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко зустрівся з депутатом Бундестагу, співголовою петиційного комітету німецького парламенту від фракції Альтернатива для Німеччини Йоганнесом Хубером. 

Оголошується прийом заявок на підтримку культурно-гуманітарних проектів у 2020 році | 06 серпня, 10:14

Оголошується прийом заявок на надання підтримки проектам, пов’язаним з Україною, на території федеральних земель Баварія та Баден-Вюртемберг у 2020 році.

Робоча поїздка до регіону Шварцвальд | 30 червня, 13:55

26-27 червня в рамках робочої поїздки до регіону Шварцвальд федеральної землі Баден-Вюрттемберг Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко провів зустрічі з бургомістром міста Фуртванген Йозефом Херднером та обербургомістром міста Баден-Баден Маргрет Мерген.

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Мюнхені | 25 червня, 12:02

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 78-ї річниці нападу нацистської Німеччини на СРСР Генеральним консульством України в Мюнхені, спільно з представниками місцевої влади та консульського корпусу, проведено пам’ятні заходи. 

Важлива інформація в контексті позачергових виборів народних депутатів | 10 червня, 11:06

Якщо Ви маєте українське громадянство та проживаєте або тимчасово перебуваєте на території федеральних земель Баварія і Баден-Вюрттемберг, просимо завчасно подбати про Ваше включення до списку виборців на виборчій дільниці при Генконсульстві України в Мюнхені.

Мюнхен долучився до Всесвітнього дня вишиванки | 16 травня, 16:33

16 травня українці Мюнхена зібралися на центральній площі міста Марієнплатц, щоб провести акцію з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. 

Заходи Генконсульства України в Мюнхені до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення | 13 травня, 17:20

У 2019 році Генконсульство організувало та приєдналося до безпрецедентно великої (більше десяти) кількості комеморативних заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення у федеральних землях Баварія та Баден-Вюрттемберг.