Генеральне консульство України в Мюнхені

Київ 17:26

Інформація про вибори Президента України

20 лютого, 11:47

Шановні громадяни України!

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України.

Якщо Ви проживаєте у землях Баварія та Баден-Вюртемберг,

реалізувати своє виборче право Ви можете,  проголосувавши на закордонній виборчій дільниці № 900062 за адресою:

80336, м.Мюнхен, Лессінгштрассе, 14.

(приміщення Генерального консульства України в Мюнхені)

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

У день голосування до списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситись ВИКЛЮЧНО виправлення неточностей та технічних описок і НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ внесення до нього нових виборців.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

1. У будь-який зручний для себе час (у тому числі поза межами виборчого процесу):

- звернутися особисто або надіслати поштою до Генерального консульства документи для оформлення консульського обліку;
- особисто подати Генконсульства заяву про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси (якщо Вас вже включено до Реєстру).

2. Безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніше ніж за П’ЯТЬ ДНІВ до голосування.

При поданні заяви про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси рекомендуємо ПОПЕРЕДНЬО перевірити своє включення до Реєстру та виборчу адресу.

Дізнатися, чи включений громадянин до Реєстру, та перевірити, чи правильно вказано в Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу можна за допомогою он-лайн сервісу «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ» на веб-сторінці «ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ» 

https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN

Для цього потрібно зареєструватись в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом доби виборець отримує відомості щодо своїх даних у Реєстрі на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Подбайте про реалізацію Вашого виборчого права!

Останні новини

Робоча поїздка до регіону Шварцвальд | 30 червня, 13:55

26-27 червня в рамках робочої поїздки до регіону Шварцвальд федеральної землі Баден-Вюрттемберг Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко провів зустрічі з бургомістром міста Фуртванген Йозефом Херднером та обербургомістром міста Баден-Баден Маргрет Мерген.

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Мюнхені | 25 червня, 12:02

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 78-ї річниці нападу нацистської Німеччини на СРСР Генеральним консульством України в Мюнхені, спільно з представниками місцевої влади та консульського корпусу, проведено пам’ятні заходи. 

Важлива інформація в контексті позачергових виборів народних депутатів | 10 червня, 11:06

Якщо Ви маєте українське громадянство та проживаєте або тимчасово перебуваєте на території федеральних земель Баварія і Баден-Вюрттемберг, просимо завчасно подбати про Ваше включення до списку виборців на виборчій дільниці при Генконсульстві України в Мюнхені.

Мюнхен долучився до Всесвітнього дня вишиванки | 16 травня, 16:33

16 травня українці Мюнхена зібралися на центральній площі міста Марієнплатц, щоб провести акцію з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.