Генеральне консульство України в Мюнхені

Київ 14:19

Інформація про вибори Президента України

20 лютого, 11:47

Шановні громадяни України!

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України.

Якщо Ви проживаєте у землях Баварія та Баден-Вюртемберг,

реалізувати своє виборче право Ви можете,  проголосувавши на закордонній виборчій дільниці № 900062 за адресою:

80336, м.Мюнхен, Лессінгштрассе, 14.

(приміщення Генерального консульства України в Мюнхені)

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

У день голосування до списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситись ВИКЛЮЧНО виправлення неточностей та технічних описок і НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ внесення до нього нових виборців.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

1. У будь-який зручний для себе час (у тому числі поза межами виборчого процесу):

- звернутися особисто або надіслати поштою до Генерального консульства документи для оформлення консульського обліку;
- особисто подати Генконсульства заяву про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси (якщо Вас вже включено до Реєстру).

2. Безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніше ніж за П’ЯТЬ ДНІВ до голосування.

При поданні заяви про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси рекомендуємо ПОПЕРЕДНЬО перевірити своє включення до Реєстру та виборчу адресу.

Дізнатися, чи включений громадянин до Реєстру, та перевірити, чи правильно вказано в Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу можна за допомогою он-лайн сервісу «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ» на веб-сторінці «ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ» 

https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN

Для цього потрібно зареєструватись в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом доби виборець отримує відомості щодо своїх даних у Реєстрі на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Подбайте про реалізацію Вашого виборчого права!

Останні новини

Виїзне консульське обслуговування громадян у м.Нюрнберг (федеральна земля Баварія) | 13 вересня, 16:53

Шановні громадяни України! 3 жовтня 2019 року з 10.00 до 16.00 години за адресою: Arno-Hamburger-Str. 3 (до перейменування:Johann-Priem-Str. 20) 90411 Nürnberg за сприяння місцевої громади Israelitische Kultusgemeinde Nürnberg співробітниками Генерального консульства України в Мюнхені буде проводитися виїзне консульське обслуговування громадян України у м. Нюрнберг (федеральна земля Баварія) Контактна особа для попередньої реєстрації відвідувачів з числа громадян України у м. Нюрнберг – Інна Горелік / Inna Gorelik / i.gorelik@ikg-nuernberg.de, тел. – 0911/5625-194

22 серпня у центральному офісі Фонду Ганса Зайделя в Мюнхені відбулося відкриття виставки українських художників | 23 серпня, 14:24

Проект ініційовано відділенням Фонду в Києві, яке запросило 16 молодих українських художників на тижневу арт-резиденцію, запропонувавши їм створити диптих на тему "Моя Україна - біль і надія". Проект покликаний  зафіксувати уявлення молодих митців про "нову" Україну - незалежну, проєвропейську, але з військовим конфліктом на сході країни та безліччю інших викликів.  Результатом роботи художників стала виставка з 32 робіт, яка вже декілька разів експонувалась в Україні.

26 серпня 2019 року консульський прийом не проводитиметься | 14 серпня, 17:24

Дорогі друзі, 26 серпня у зв’язку з державним святом в Україні консульський прийом не проводитиметься.

Юрій Ярмілко провів зустріч з Йоганнесом Хубером | 14 серпня, 16:44

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко зустрівся з депутатом Бундестагу, співголовою петиційного комітету німецького парламенту від фракції Альтернатива для Німеччини Йоганнесом Хубером. 

Оголошується прийом заявок на підтримку культурно-гуманітарних проектів у 2020 році | 06 серпня, 10:14

Оголошується прийом заявок на надання підтримки проектам, пов’язаним з Україною, на території федеральних земель Баварія та Баден-Вюртемберг у 2020 році.