Портал в режимі тестування та наповнення
Консульський облік
Опубліковано 25 грудня 2014 року о 09:36

Я вже отримала Niederlassungserlaubnis та хочу стати на постійний консульський облік. Що потрібно для цього зробити?

На постійний консульський облік приймаються громадяни, які згідно з українським законодавством оформили дозвіл на постійне проживання за кордоном (ПМП), виписалися з України  та отримали у закордонний паспорт ось такий штамп:

Постійне проживання. Німеччина.

У разі відсутності у Вашому паспорті такого штампу, Ви можете подати до Генконсульства документи щодо постановки на тимчасовий консульський облік .

 

Я перебуваю на постійному обліку у Генконсульстві з 2003 року. Я переїхав до Берліну. Чи потрібно мені зніматися з обліку?

Громадяни, які переїхали до консульського округу іншої закордонної дипломатичної установи у Німеччині, повинні зніматися з обліку у Генконсульстві.

Якщо Ви вже, наприклад, проживаєте в Берліні, не знялися з обліку у Генконсульстві та маєте намір стати на облік у Посольстві України у ФРН (у межах консульського округу якого Ви тепер проживаєте), Ви можете звертатися до Посольства України у ФРН з клопотанням щодо взяття на постійний консульський облік. Посольство України у ФРН у день взяття Вас на облік повідомить Генконсульство про необхідність зняття Вас з обліку.

У разі, якщо Ви не плануєте ставати на облік у Берліні, Ви повинні надіслати на адресу Генконсульства паспорт разом з відповідною заявою ЗАЯВА та промаркований конверт зі зворотною адресою, або особисто прибути до Генконсульства у прийомні години для зняття з обліку.

 

Я хочу надіслати документи щодо постановки на облік поштою. Чи обов’язково надсилати сам паспорт, адже він може загубитися?

Відмітка про взяття на консульський облік проставляється у сам паспорт. У разі надсилання неповного комплекту документів на консульський облік, справа повертається заявнику для доопрацювання з відповідними зауваженнями.

 

Я перебуваю на обліку у Генконсульстві. Я змінила адресу. Чи потрібно про це повідомляти Генконсульство?

Якщо Ви перебуваєте на обліку у Генконсульстві та змінили адресу, Ви повинні заповнити та подати до Генконсульства особисто або надіслати поштою заяву встановленої форми ЗАЯВА .

Докладена до Вашої заяви копія довідки про прописку  полегшить обробку зміни Вашої адреси.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux