• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Запис на прийом
Опубліковано 02 березня 2023 року о 11:05

Запис на прийом


Прийом громадян у Генеральному консульстві України в Мюнхені здійснюється виключно за попереднім записом в онлайн-системі бронювань https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga

УВАГА! Робіть скріншоти сторінки підтвердження бронювання З НОМЕРОМ І ДЕТАЛЯМИ БРОНЮВАННЯ!!! Підтвердження електронною поштою подекуди блокуються поштовими серверами отримувачів і не доходять.

Громадянам України, які потрапили у скрутне становище (обставини, що загрожують життю та здоров’ю громадянина; нещасний випадок; втрата закордонного паспорта та документально підтверджена необхідність при цьому у терміновому поверненні в Україну; оформлення документів про смерть тощо), консульська допомога або послуги надаються без попереднього запису.

УВАГА: Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генконсульством. Використання цієї системи посередницькими юридичними або фізичними особами в інтересах третіх осіб забороняється! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генконсульства на електронну адресу [email protected]. Діяльність таких посередників буде переслідуватися за законом. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані також правоохоронні та податкові органи ФРН.

Будь ласка, уважно перечитайте умови та положення перед тим, як здійснити запис онлайн.

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ,

яких необхідно дотримуватися при здійсненні запису на прийом до Генконсульства

 1. Резервування часу здійснюється за таким принципом: 1 резервування = 1 послуга для однієї особи (виняток: 1 резервування є достатнім при подачі, наприклад, 1 заяви дорослої особи про оформлення постійного проживання за кордоном або виходу з громадянства України, до якої вписуються неповнолітні діти).
 2. Під час резервування часу необхідно вказувати прізвище та ім’я (українськими або латинськими літерами згідно з паспортом або свідоцтвом про народження) тієї особи, якої стосується консульська послуга.
 3. При здійсненні запису на прийом у формі вказуються прізвище та ім'я тієї особи, якій потрібно оформити документ або якої безпосередньо стосується консульська послуга:
 4. Для кількох членів однієї родини, які під час одного прийому хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини відповідно до п. 1.
 5. Якщо Ви звертаєтесь до Генконсульства за отриманям кількох консульских послуг, слід зробити реєстацію для кожної послуги (наприклад: оформлення 2-х консульських дій - ПМП та реєстрації набуття дитиною громадянства України за народженням - вимагають попередньої реєстрації до 1-го (ПМП) та до 3-го (набуття громадянства) вікон. Звичайно, слід обрати час, який не накладається на Ваш запис у іншому вікні).
 6. Будь ласка, під час візиту обов’язково принесіть із собою весь необхідний пакет документів (оригінали та копії), відповідно до вашої послуги.
 7. Не допускається резервування часу для однакової послуги щодо однієї й тієї ж особи на різні дати. Такі записи будуть видалятися адміністратором.
 8. Якщо Ваші плани змінилися, і Ви не маєте можливості скористатися запланованим раніше резервуванням, його необхідно скасувати не пізніше ніж за 24 години до запланованого часу візиту в Генконсульство.
 9. У разі відсутності на сторінці онлайн-запису послуги або питання, яке Вас цікавить, слід надіслати окремий запит на електронну адресу Генконсульства [email protected] (або через чат Messenger на сторінці Генконсульства у Facebook) для отримання додаткової інформації.
 10. Генконсульство залишає за собою право скасувати або змінити дату та час резервування, повідомивши про це заявника не пізніше ніж за 24 години до запланованого візиту з використанням наданої адреси електронної пошти.
 11. Не пізніше ніж за 5 хвилин до запланованого часу візиту необхідно прибути в Генконсульство. Запізнення є підставою для відмови у прийомі документів.
 12. Користуючись системою онлайн-реєстрації, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання Генконсульством наданих персональних даних у рамках та обсязі, необхідних для вчинення обраної консульської дії.
 13. Врахуйте, що подання персональних даних під час бронювання є одночасно заповненням анкети для відслідковування можливих контактів інфікованих Covid19 осіб. Внесення неправдивих даних є порушенням німецького законодавства. Для Генконсульства невідповідність персональних даних в резервації фактично поданим документам є підставою для відмови в консульському обслуговуванні.

Для запису на прийом необхідно виконати такі кроки:

 • ознайомитись на сайті https://munich.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya з переліком та порядком підготовки документів для отримання необхідної консульської послуги;
 • перейти за вказаним нижче посиланням;
 • обрати зі списку країн «Німеччина»;
 • обрати зі списку установ «Генеральне консульство України в Мюнхені»;
 • обрати категорію консульської дій та безпосередньо консульську послугу;
 • обрати доступні день та час бажаного візиту в Генконсульство;
 • на наступній вкладці (крок 2) вказати прізвище та ім’я українськими або латинськими літерами згідно з паспортом або свідоцтвом про народження (по батькові – за бажанням) тієї особи, якої стосується консульська послуга, номер телефону, електронну пошту;
 • перевірити та підтвердити вірність наданої інформації.

Для запису на прийом перейдіть за цим посиланням https://go.mfa.gov.ua/Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux