• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Deutsch
Запис на прийом
Опубліковано 12 листопада 2018 року о 17:43

Запис на прийом

Прийом у Генконсульстві здійснюється виключно за попереднім записом, здійсненим через форму онлайн-реєстрації (див. нижче). 

Громадяни, які потрапили у скрутне становище (загроза життю та здоров'ю, термінове оформлення посвідчення на повернення в Україну, оформлення документів про смерть), приймаються без попереднього запису.

  УВАГА: Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генеральним консульством. Використання системи  посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генконсульства на електронну адресу gc_dem@mfa.gov.ua. Діяльність таких посередників буде переслідуватися за Законом. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані також правоохоронні та податкові органи ФРН.
УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

При записі на прийом до Генконсульства слід дотримуватись наступних правил:

1. При записі на прийом у формі вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу

- повнолітня особа (18 років),
- у випадку оформлення консульських дій щодо дітей, вказуються реквізити одного з батьків/законного представника;
- у випадку оформлення паспорта для виїзду за кордон вказуються дані особи, на чиє ім'я буде оформлено паспорт (якщо особа досягла 16-річного віку, для молодших дітей - під час реєстрації вказуються дані батьків).

2. Якщо на прийом приходять члени однієї родини, які при цьому також хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини відповідно до п. 1.

3. Якщо Ви звертаєтесь до Генконсульства за отриманям кількох консульских послуг, слід зробити реєстацію для кожної послуги (наприклад: оформлення 2-х консульських дій - ПМП та реєстрації набуття дитиною громадянства України за народженням - вимагають попередньої реєстрації до 1-го (ПМП) та до 3-го (набуття громадянства) вікон. Звичайно, слід обрати час, який не накладається на Ваш запис у іншому вікні).

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися (наприклад: реєстрація шлюбу), слід попередньо звернутися на електронну адресу Генконсульства gc_dem@mfa.gov.ua (або через чат Messenger на сторінці Генконсульства у Facebook) щодо вирішення  питання про можливість онлайн-реєстрації.

4. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором.

5. Генконсульство залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У цьому зв'язку просимо час від часу (у тому числі безпосередньо у обраний для прийому день)  перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки до неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час.

6. Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам з'явитися на прийом, слід якомога раніше  самостійно відкоригувати або  видалити зроблену реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації. Будь ласка, будьте уважними до інших відвідувачів, які могли б використати більше непотрібний Вам час у Генконсульстві для вирішення своїх нагальних питань.

7. Без попереднього запису та у позаприйомні години можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (наприклад, у разі нещасних випадків чи за оформленням посвідчення особи на повернення в Україну).

Для запису можна обрати будь-який вільний час в межах наступних 45 днів з актуальної дати.

8. Для запису на прийом слід виконати кілька простих кроків у наведеній послідовності:

 • обрати консульську дію, яку Ви плануєте отримати у Генконсульстві (вікно та ім'я консула визначиться автоматично),
 • перейти за посиланням у описі до консульської дії та переконатися, що у Вас наявні всі необхідні документи та виконані інші передумови для цієї консульської дії,
 • за потреби - роздрукувати та заповнити необхідні формуляри (інформація про це наводиться у посиланнях в кожному описі консульської дії),
 • визначити зручну для Вас дату та час,
 • коректно заповнити у онлайн-формі особові дані, адресу, телефон та електронну пошту; просимо ДУЖЕ УВАЖНО заповнювати поле для електронної адреси, оскільки автоматичне повідомлення системи про здійснену реєстрацію надходить саме на цю електронну адресу і містить посилання для керування бронюванням; крім того, ця адреса використовується для надсилання автоматичних нагадувань з корисною інформацією за 7, 3 та 1 день до запланованого часу зустрічі;
 • роздрукувати підтвердження, яке надійшло на електронну пошту, вказану при реєстрації
 • у разі неотримання підтвердження здійсненого запису на прийом просимо повідомляти на адресу gc_dem@mfa.gov.ua або через чат Messenger на сторінці Генконсульства у Facebook (як правило, недоставка системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язана з двома причинами: переповненість поштової скриньки у заявника або помилка при зазначенні електронної адреси); 
 • зрештою перевірити напередодні, а також у день візиту,електронну поштову скриньку щодо змін та, якщо жодних змін у бронюванні не відбулося, приїхати до Генконсульства за 5-10 хвилин до призначеного часу. 

 9. Користуючись системою запису нижче, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомленях персональних даних Генконсульством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії, а також погоджуєтесь з політикою конфіденційності Microsoft  в частині використання персональних даних Microsoft Bookings. У зв'язку з тим, що додаткові запитання у формі запису на прийом при її вбудовуванні безпосередньо на веб-сторінку Генконсульства не завжди коректно відображаються, просимо перейти на окрему сторінку бронювання:


 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux